• 1
  • 1
  • 1

Dětské vývojové centrum Nová generace v České republice.

Dobrý den, drazí přátelé!

Jsme mladý, ale dynamicky se rozvíjející dětský klub! Ve zdech našeho centra je život v plném proudu: učitelé jsou vždy připraveni vyprávět a učit, pomáhají těm, kteří pomoc potřebují, přicházejí s něčím novým a zajímavým a provádějí úžasné experimenty! Milujeme svou práci, milujeme děti a opravdu rádi sledujeme, jak se vyvíjejí, poznávají svět kolem sebe a necháme se překvapovat tím, co je nám tak známé!

Dětské emoce jsou jako malý kouzelný motor, který nám dává příležitost posouvat se vpřed a rozvíjet se společně s dětmi!

S námi se vaše dítě naučí:

kresli        socha        hrát

   ; tanec        skok        zpívejte        poslouchejte

count        přemýšlejte        hovořit

V sekci „PROGRAMY-SLUŽBY“ vyberte aktivitu pro své dítě!

Vedoucí klubu

Mozzhukhina Zoya Viktorovna
„Těší nás, že vás vidíme na klubové stránce!

Dali jsme si za úkol pomáhat dětem rozvíjet se a užívat si to. Samozřejmě, jako všichni ostatní, čekáme na výsledek, ale nejdůležitější je samotná cesta, schopnost radovat se i z malých úspěchů! Je krásné vidět, jak se oči našich dětí lesknou, když se jim něco podaří! To je pro dítě motivací jít dál a dosáhnout nových výšin. Vítejte v centru „Nové generace“!“

Recenze o nás

Naši zaměstnanci

Tupikina Irina Aleksandrovna

Učitel hudby

Levkina Jekatěrina Sergejevna

Učitel angličtiny. Student 4. ročníku Moskevské státní pedagogické univerzity (učitel cizích jazyků). 3 roky zkušeností s prací s dětmi.

Kareva Anna Sergejevna

Licenční trenér Muay Thai. CCM v thajském boxu. 4 roky zkušeností s prací s dětmi.

Sevruk Marina Vladimirovna

Neuropsycholog-logoped. Vyšší odborné vzdělání. Metoda substituční ontogeneze. Více než 20 let zkušeností s prací s dětmi.

To Top ↑