Naši učitelé

Tupikina Irina Aleksandrovna

Učitel hudby

Levkina Jekatěrina Sergejevna

Učitel angličtiny. Student 4. ročníku Moskevské státní pedagogické univerzity (učitel cizích jazyků). 3 roky zkušeností s prací s dětmi.

Kareva Anna Sergejevna

Licenční trenér Muay Thai. CCM v thajském boxu. 4 roky zkušeností s prací s dětmi.

Sevruk Marina Vladimirovna

Neuropsycholog-logoped. Vyšší odborné vzdělání. Metoda substituční ontogeneze. Více než 20 let zkušeností s prací s dětmi.

Žigalová Taťána Eduardovna

Integrovaný učitel rozvoje. Více než 20 let zkušeností s prací s dětmi.

Světlana Viktorovna Ovsyannikovová

Certifikovaný specialista na motorickou neurokorekci, cerebelární stimulaci, senzomotorickou integraci. Zkušenosti s prací s dětmi: 28 let.

Nikolajev Nikolaj Sergejevič

Pokusy a pokusy pro děti, vedoucí turistického tábora

Nikolaeva Varvara Michajlovna

Psycholog. Laureát krajské soutěže „Učitel roku 2014“, zdokonalování programů pro práci s dětmi s poruchami autistického spektra.

Elena Viktorovna Guseva

Defektolog. Inovativní technologie pro nastartování a rozvoj řeči u nemluvných dětí. Program MSUPE pro práci s dětmi s PAS. 15 let zkušeností s prací s dětmi.

Natalja Vladimirovna Mariecheva

Komplexní vývojové kurzy (příprava na školu)

Aktivity pro dětiMini zahrada

Mateřská škola, instituce pro veřejné vzdělávání dětí předškolního věku. D. s. jako typ instituce existují ve většině zemí a jsou obvykle prvním článkem ve veřejném vzdělávacím systému.

Vývojové aktivity

Komplex rozvojových aktivit zahrnuje blok hodin: rozvoj logického myšlení, rozvoj psaní a čtení, tanec pro děti nebo všeobecné vzdělání, kreslení, aplikace, angličtina.

Kondice dětí

Kondice dětí je základem pro rozvoj dítěte. Bez ohledu na to, jak silně se zaměřujete na rozvoj inteligence dítěte bez pohybu, je to nemožné!!!!

Obecná tělesná výchova pro děti

GPP - všeobecná tělesná příprava - je systém tělesných cvičení, který je zaměřen na rozvoj všech fyzických vlastností (síla, vytrvalost, rychlost, obratnost, flexibilita) v jejich harmonické kombinaci. Obecná tělesná příprava může být založena na jakémkoli sportu nebo samostatném souboru cvičení.

To Top ↑